Mesleki Yeterlilik Eğitimleri

2018 Yili İtibariyle Myk Mevzuatina Göre Yetkilendirilmiş Mavi Akademi İle Mesleki Yeterlilik Eğitimlerine Başliyoruz..

15.03.2018 tarihinde AB-0229-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 01.06.2018 tarihinde YB-0158 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmi olarak başlayan Mavi Akademi İstihdam Eğitim Tic. Ltd. Şti. ile MYK Mevzuata uygun olarak Mesleki Yeterlilik Eğitimlerin verilmesi konusunda çözüm ortaklığımız başlamış olup firmalarımızın mesleki yeterlilik konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile Türkiye’nin her şehrinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya başladık.

Belgelendirme olarak;
Otomotiv Sektöründe - Metal Sektöründe - Makine Sektöründe - CNC – Hidrolik – Pnömatik Sektörlerinde - Kaynak Sektöründe - İnşaat Sektöründe

Toplam 44 meslek dalında, uzman ve deneyimli kadro ile Türkiye'nin her şehrinde çalışanların sınav ve belgelendirme işlemleri yapılmaktadır.

Belgelendirme sınavlarını, modern sınav alanlarımızda veya istediğiniz takdirde belgelendirme sınavlarını, çalışanlarınızın çalışma alanlarında gerçekleştirerek sınav heyecanının ve stresinin ortadan kalkmasına yardımcı oluyoruz.
Yazılıma Giriş

Medakademi
Instagram sayfamızı
takip edin...

close-link
X