Uzaktan eğitim modülleri
Uzaktan Eğitim
İSG Kampüs

Uzaktan eğitim modülleri | Uzaktan Eğitim | İSG Kampüs

Med Akademi 2013 yılının sonunda e-öğrenme alanında öncü ve lider kuruluş olan Enocta ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde hayat bulan İSG KAMPÜS, Kasım 2013’te İSG dünyası ile tanıştı.

Ve bugün Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usül ve Esasları Hakkında Yönetmelik’in 12. maddesinin son fıkrası gereği;

‘(7) Çalışanlara işe başlamadan önce verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri hariç olmak üzere, Ek-1’de birinci bölümde belirtilen genel konular işverence gerekli ve yeterli sistemin kurulması halinde uzaktan eğitim şeklinde verilebilir.’

Elektronik ortamın sağladığı interaktif eğitim olanağı; akılda kalıcı, eğlenceli, video destekli, etkileşimli anlatımı ile bilgisayar ve internet erişimi olan her yerde, kurumumuzdan edineceğiniz bir şifreyle İSG konusundaki önemli, yararlı ve paket haline getirilmiş eğitimlere/bilgilere en ekonomik ve en zahmetsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

Med Akademi, Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim firması enocta ile uzun yıllardır sürdürdüğü işbirliği ve İSG Kampüs markası altında geliştirdiği eğitimler ile kurumların ihtiyaç duyduğu uzaktan eğitimleri;

• Raporlanabilir, • Her türlü cihazdan ulaşılabilir, • Düşük maliyetle müşterilerine sunmaktadır.

Şimdilik Yönetmelik hükümlerinin izin verdiği ölçüde eğitim konuları şunlardır;

• Tarafların Sorumlulukları ve Güvenlik Kültürü • Ofislerde Olası İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları

Çok yakında revize edilecek söz konusu yönetmelik ile artık tüm eğitimler (8, 12 ve 16 saat tüm tehlike sınıflarında) uzaktan eğitim şeklinde verilebilecek ve Med Akademi bu noktada tüm altyapı hazırlıklarını tamamlamış şekilde müşterilerine bu hizmeti sunacaktır.
İSG Kampüs Nedir?

• Firmalarda İSG'den sorumlu profesyonellerin sorularına cevap olacak aynı zamanda e-öğrenme platformunda çeşitli eğitimlerden faydalanma imkanı sunulmaktadır.

• İSG konusunda uzman profesyoneller için de farklı konularda bilgi edinebilecekleri, diğer profesyoneller ile sohbet edebilecekleri bir sosyal platform yaratılmıştır. Aynı zamanda İSG profesyonelleri için hayatlarını kolaylaştıracak ve teknik anlamda yol gösterecek uzaktan eğitimlerden faydalanma imkanları tanınmıştır.
Uzaktan eğitim modülleri Teklif Formu
 
 
Yazılıma Giriş

Medakademi
Instagram sayfamızı
takip edin...

close-link
X