Kurumsal Beslenme Danışmanlık ve Eğitimler

Kurumsal Beslenme Danışmanlık ve Eğitimler

Teknolojiye ve ekipmana ne kadar yatırım yaparsanız yapın, çalışanlar şirketin en önemli varlığıdır. Çalışanlarınız kendilerini ne kadar sağlıklı ve mutlu hissederlerse, artan motivasyonları ile işte verimlilikleri, kuruma bağlılıkları o oranda artacaktır. Peki, en önemli yatırımınız olan çalışanlarınızı korumak, onların sağlıklı ve kuvvetli olmasını sağlamak için siz ne yapıyorsunuz? Dünya Sağlık Örgütü (WHO) “wellness”fiziken ve ruhen sağlıklı olmak şeklinde tanımlamaktadır.

Doğru ve dengeli beslenmek kişilerin yaşam süresini, hayat kalitesini, sosyal beklentisini, ruhsal yapısını, fiziksel yapısını ve iş hayatındaki performansını doğrudan etkilemektedir. İş verimini arttırmak, sağlık harcamalarını düşürmek, kuruma bağlılığı arttırmak, çalışanların bellek ve konsantrasyonunu güçlendirerek iş potansiyelini yükseltmek, moral ve motivasyonu arttırarak bu yönde devamlılığı sağlamak ve rakiplerin önünde olmak için “Kurumsal Beslenme Danışmanlığı” giderek önem kazanmaktadır.

Amerika'nın en önemli sigorta şirketlerinden Prudential tarafından yapılan bir çalışma, etkili bir wellness programı sayesinde işe gelinmeyen günlerin %20, kişi başı verimsizliğin %32 ve senelik ilaç harcamalarının %46 oranında azaldığını ortaya koymuştur. Med Akademi, halihazırda Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Hizmeti verdiği firmalarda ciddi başarı oranları yakalamıştır.

Med Akademi, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı kapsamında şirketin mutfak denetimi ve menü danışmanlığının yapılması, çalışanlarının beslenme bilgi seviyesinin arttırılması ve üst düzey yöneticilere yönelik sağlıklı yaflam programlarının geliştirilmesi amacıyla hizmet sunmaktadır.
Kurumsal Beslenme Danışmanlık ve Eğitimler Teklif Formu
 
 
Yazılıma Giriş

Medakademi
Instagram sayfamızı
takip edin...

close-link
X