İlk Yardım Seminerleri
Standart İlk Yardım Eğitimi
Temel İlk Yardım Semineri

İlk Yardım Seminerleri | Standart İlk Yardım Eğitimi | Temel İlk Yardım Semineri

Standart İlk Yardım Eğitimi
Standart İlk Yardım Eğitimi, Sağlık Bakanlığı onaylı İlk Yardım Eğitimci Sertifikasına sahip konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Konu başlıkları Temel İlk Yardım Eğitimi ile aynı olmakla birlikte daha fazla uygulama yapılarak, bilgilerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Eğitim, 40 saat (5 gün) sürmektedir.
Temel İlk Yardım Semineri
Acil sağlık sorunlarında ilk dakikalar çok önemlidir. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde dahi profesyonel yardımın olay yerine ulaşması genellikle 5 dakikanın üzerinde gerçekleşmektedir. Kalp krizi, kanama gibi birçok durumda bu süre yaşam kurtarmak için yeterli değildir.

Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan İlk Yardım Yönetmeliği ile işletmelerde her 20 çalışandan biri“Temel İlk Yardım Eğitimi” almakla yükümlü kılınmıştır. Ancak ilk yardım süreci ilk tanı olan kişiyle başladığı için, diğer çalışanların da bu konuda eğitim alması ilk yardımcıların etkinliğini artıracaktır.

Akademimiz kurumsal ihtiyaç bazında geliştirdiği kısa ve etkili programlarla topluma erişebilirliği artırmayı amaçlamaktadır.
İlk yardım seminerleri Teklif Formu
 
 
Yazılıma Giriş

Medakademi
Instagram sayfamızı
takip edin...

close-link
X