OSGB | Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

OSGB | Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi


Med Akademi, İş Hukuku Mevzuatı kapsamında yasal olarak verilmesi gereken sertifikalı temel ilkyardım, yangın, acil durum, iş sağlığı güvenliği eğitimi, Risk analizleri, Acil Durum Planları gibi zorunlu olan hizmetleri sunabilmek, iş sağlığı ve güvenliği departmanı gibi çalışmak üzere 2009 senesinde İstanbul’da kurulmuştur.

Yola çıkış amacımız kurumlarımız adına bir çözüm merkezi olmak, iş sağlığı ve güvenliği konularında bir departman olarak hizmet verebilmektir.

Danışmanlık kapsamında verilen hizmetleri 2011 senesinde yasal boyuta taşıyarak mevcut firmaların da arzusu ile Türkiyenin 69. OSGB’si olarak İstanbul’da ikinci şirketi olan Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi kurulmuştur.

Bugün Kocaeli ve Tekirdağ’da kendi ofislerinde, komşu illerimizde de yerinde olmak üzere bir çözüm merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün 80bin fazla kişiye ilkyardım-yangın vb. eğitimler vermiş, OSGB kapsamında da aktif olarak 40bin kişiye hizmet vermekte olan kurumumuz siz değerli iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sunmaya devam etmekte ve çıkan kanunu zorunluluklara uyum sağlamaktadır.
İş Yeri Hekimi Hizmetleri Teklif Formu
 
 
Yazılıma Giriş
X